روش تشخیص بلبرینگ با کیفیت

روش تشخیص بلبرینگ با کیفیت

بلبرینگ با کیفیت و یا بلبرینگ اصلی.روش تشخیص بلبرینگ با کیفیت ، چگونه بفهمیم بلبرینگی ،بلبرینگ با کیفیت و یا بلبرینگ اصلی است.فونت مارک روی محصول بلبرینگ با کیفیت

بلبرینگ با کیفیت و یا بلبرینگ اصلی
روش تشخیص بلبرینگ با کیفیت ، چگونه بفهمیم بلبرینگی ،بلبرینگ با کیفیت و یا بلبرینگ اصلی است.

فونت مارک روی محصول بلبرینگ با کیفیت

فونت های حک شده روی محصولات بلبرینگ SKF تعریف شده می باشد. اما نداشتن تجربه برخی از مسیولین این امر را برای کلاهبرداران نموده است.
حک شده ها برای محصولات قدیمی و چاپی(مدادی ها) که در سالهای اخیر شرکت بلبریکنگ با کیفیت SKF این تکنولوژی را پیش گرفته برای محصولات جدید می باشد.ولی باز بد نیست شما از تجربه و تخصص کارشناسان بلبرینگ با کیفیت SKF شرکت بلبرینگ ایران SKF استفاده نمایید.

گریس و نگهدارنده بلبرینگ با کیفیت

این تشخیص تنها برای کارشناسان میباشد و کسانی که دانش این امر را ندارند نیاز به آموزش دارند و توصیه میشود از این روش استفاده ننمایند و از کارشناسان بلبرینگ ایران بهره جویند.

خاصیت چکش خواری بلبرینگ با کیفیت

این روش برای تشخیص اصالت توصیه نمی گردد و برای آشنایی شما با متریال اصلی بلبرینگ های SKF میباشد.
آلیاژی که برای ساخت محصولات SKF بکاررفته بسیار سخت است و قابلیت چکش خواری ندارند.
این آلیاژ از نوعی فولاد با درجه سختی راکول بسیار بالا چیزی نزدیک به فولاد SPK ، KIOO میباشد(مثال برای قابلیت توصیف است) میباشد و اگر با فلزات دیگر حتی آهن بر روی محصول ضربه وارد کنید هیچ اثری برروی محصول نمی بینید بلکه بر روی فلز ضربه زننده آن اثر را خواهید دید. مثلا اگر با یک تکه آهن بر روی آن ضربه بزنید، آهن له می شود.
در هر صورت این روش تشخیص نیست و برای آشنایی با متریال میباشد.

© کليه حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شركت پرتو دانش مهر اميد محفوظ می باشد